Yağ Transferi İle Doğal Meme Büyütme Yöntemi

Artık Silikona Elveda Yağ Transferi İle Fazla Yağlarınızdan Kurtulurken
Kendi Yağ Dokunuz İle Meme Büyütme Mümkün.

Estetik International da Op. Bülent Cihantimur ile yapılan bir röportajı okudum Meme Büyütme ile ilgili çokta etkilendim. Basenlerimdeki fazla yağdan kurtulurken vücuduma göre orantısız küçük olan göğüslerimi büyütme düşüncesi bana çok mantıklı geldi.

Yağ Transferi İle Meme Büyütme

İnternette araştırdığım zaman da bir çok yaptıran ve kesinlikle çok mutlu olan kişiler olduğunu gördüm. Bülent Bey’in web sitesini okudum Youtube ta bir çok videosunu izledim söyledikleri çok mantıklı. Zaten vücudumuz da doğal olarak kendi yağımız var neden dışarıdan bir dolgu maddesi ile vücudumuza ait olmayan birşeyi vücudumuza sokalım ki? İşete bu mana da kendi fazla yağlarımızı bunun için kullanmak kadar mantıklı bir şey yok sanki.

 

Eskiden bir arkadaşım silikon ile meme büyütme ameliyatı yaptırmıştı bir süre sonra bana dokunmam için izin verdi içeri de bir sertlik doğal olmayan bir şey olduğu çok belliydi. Erkek arkadaşının da bundan memnun olmadığını söylemişti. BÖyle bir muhabbetten sonra elbette ben de yaptırmak istememe rağmen bundan korktum içim de almadı iyi ki beklemişim şimdi çok daha doğal bir yöntem var. Doğal derken de yanlış anlaşılmasın elbette bir ameliyat sözkonusu ama çok ufak izi bile belli olması zor bir kesi ile müdahale ediliyor ve transfer olan zaten sizin vücut yağınız bu sebeple doğal diyorum. Şimdi sanırım artık daha çok düşünmemi gerektirecek bir durum yok. Bir yandan fazla yağlara veda ederken diğer yandan daha diri bir görünüşe sahip olabilmek oldukça çekici görünüyor.

Kaynak: http://www.burunestetiğiameliyatı.web.tr/meme-buyutme-de-2016-yeni-yontemler-varmi/

Bir Cevap Yazın