MEME BÜYÜTME AMELİYATI OLAN HASTALARIN YAŞADIKLARI

Meme büyütme ameliyatları, araştırma aşamasında olan birisi için oldukça düşündürücüdür. İşlemin cerrahi olması, genel anestezi alacak olmak, vücuda yabancı bir protez maddesinin yerleştirilecek olması ya da ağrı gibi konular çoğu zaman hastaların aklını karıştırır. Bu işlemin ortalama bir iyileşme dönemi ve ağrı düzeyi olsa da, iyileşme dediğimiz durum herkese göre farklılık gösterir.

  • Sigara içmiyor olmak
  • Doğru ve dengeli bir beslenme
  • Sağlıklı bir bünye
  • Pozitif bir ruh hali ve sağlıklı bir psikloloji
  • İyileşme ve dinlenme için yeterli zamana sahip olma
  • Yüksek ağrı eşiği
  • Hareketli bir sosyal yaşam

Yukarıda saydığımız nedenler bir kişinin daha hızlı iyileşmesi için etkili olabilecek nedenler arasında sayılabilir. Bu maddelerin her biri dengeli olduğunda, kişi daha konforlu ve kısa bir iyileşme dönemi geçirir. Okumaya devam et “MEME BÜYÜTME AMELİYATI OLAN HASTALARIN YAŞADIKLARI”

Meme ve Göğüs Büyütme 2017 de Artık Çok Daha Kolay

meme büyütme estetik international

Meme Büyütme ( Göğüs ) artık 2017 de çok daha kolay yapılmaktadır. Estetik International Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur yağ transferi ile mükemmel göğüsler yaratmak mümkün olduğunu belirtiyor. Tamamen doğal size ait vücudunuzdaki fazla yağların basitçe çekilerek Meme Kas Dokusu altına enjekte edilerek aktarılıp doğal görünümlü istediğiniz ve size yakışan ölçülerde göğüslere kavuşabilirsiniz.

Meme Büyütme operasyonları silikon ile yapılabilir ve çok gelişmiş silikonlar bulunuyor. Fakat Op. Dr. Bülent Cihantimur’un yağ transferi ile meme büyütme operasyonu çok daha kolay ve neredeyse sıfır iz ile başarmak mümkün olabilmektedir.

meme büyütme estetik international

Doğal görünümlü olması çok önemli eğer slikon taktırdığınız belli olursa büyük ihtimal ile tam olarak istediğinizi elde edememiş olacaksınız. Oysaki Yağ Transferi ile Meme Büyütme operasyonu o kadar basit ve hızlı ki istediğiniz görünüme çok hızlı ulaşmanız mümkün olabiliyor.

Eskiden gözle görünür kesiler ile silikon takılarak yapılan meme büyütme operasyonu şimdi neredeyse gözle görülemeyecek kadar ufak bir delikten girilerek yapılmaktadır. Böylece gizliliğinizi sağlamış olursunuz ve arzu ettiğiniz ölçülere kavuşursunuz.

Estetik International da Burun Estetiğinden sonra en çok yapılan estetik operasyonların başında gelen Meme Büyütme operasyonu olduğunu bizim ile paylaştılar. Bu operasyon Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği teknikler ile yapılmakta ve beğenilen sonuçlar alınmaktadır. Bazen hastaların psikolojisi oldukça yıpranmış oluyor. Arzu ettikleri dış görünüme kavuşmak tek istekleri oluyor ve bu tür basit pratik yöntemler ile isteklerine kavuşmaları daha ağrısız ve başarılı sonuçlarla yapılabilmektedir.

Küçük göğüsler genetik olmakla birlikte doğum sonrası sarkan göğüslerin toparlanması da çokça talep edilmektedir. Doğum yapan kadınlar uzun süren emzirme sonrasında memelerin sarkması gibi durumlar ile karşılaşmaktadırlar. Sarkan Memelerin dikleştirilmesi sıkılaştırılması gibi isteklerin en iyi şekilde giderilmesi uygulanan teknikle mümkün olabilmektedir.

Meme Büyütme operasyonu iin artık korkmaya hiç gerek yok, vücudunuzun fazla yağa sahip bir bölgesinden enjektör ile çekilen yağ oldukça fazla işe yaramaktadır. Meme kas dokusunun altına yine enjektör ile aktarılabilen kendi yağ dokunuz çok kısa sürede vücudunuz tarafından benimsenir ve sorunsuz meme büyütme işlemi gerçekleştirilebilinir. Belki bilmiyorsunuz ama eskiden bu cerrahi yöntemle yapıldığında hiç te bu kadar kolay değildi. Şimdilerde ise tahmininizden daha kolay ve hızlıca yapılabilmektedir. Elbette bu konuda oldukça gelişmiş teknikler kullanılıyor artık sağlık sektörü inanılmaz ilerledi ve kişilerin istekleri çok daha kolay yapılabilir bir hale geldi. İmkanlar doğrultusunda bilimi doğru olarak kullandığınızda yapabileceklerinizin sınırı neredeyse yok gibi artık.

Konu biraz uzadı bu sebeple çok daha sağlıklı bir bilgiye ulaşmak için Mutlaka Estetik International ve Op. Dr. Bülent Cihantimur’a ulaşmanızı öneririz.

Kaynak: http://www.burunestetiğiameliyatı.web.tr/meme-buyutme-de-2016-yeni-yontemler-varmi/

Yağ Transferi İle Doğal Meme Büyütme Yöntemi

Yağ Transferi İle Meme Büyütme

Artık Silikona Elveda Yağ Transferi İle Fazla Yağlarınızdan Kurtulurken
Kendi Yağ Dokunuz İle Meme Büyütme Mümkün.

Estetik International da Op. Bülent Cihantimur ile yapılan bir röportajı okudum Meme Büyütme ile ilgili çokta etkilendim. Basenlerimdeki fazla yağdan kurtulurken vücuduma göre orantısız küçük olan göğüslerimi büyütme düşüncesi bana çok mantıklı geldi.

Yağ Transferi İle Meme Büyütme

İnternette araştırdığım zaman da bir çok yaptıran ve kesinlikle çok mutlu olan kişiler olduğunu gördüm. Bülent Bey’in web sitesini okudum Youtube ta bir çok videosunu izledim söyledikleri çok mantıklı. Zaten vücudumuz da doğal olarak kendi yağımız var neden dışarıdan bir dolgu maddesi ile vücudumuza ait olmayan birşeyi vücudumuza sokalım ki? İşete bu mana da kendi fazla yağlarımızı bunun için kullanmak kadar mantıklı bir şey yok sanki.

Okumaya devam et “Yağ Transferi İle Doğal Meme Büyütme Yöntemi”

Meme Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır

Meme Büyütme Silikon İle Nasıl Yapılır

Meme Büyütme Estetiği silikol ile ya da çeşitli yöntemler ile mümkün olabilir. Günümüzün kadını bir çok şeyi eş zamanlı olarak yaparak insanlık tarihinin en hırslı cinsi olma yönünde her gün rekor kırmaktadır. Yakışıklı ve zengin bir eş bulmak, yüksek maaşlı bir iş bularak kariyer yolunda hızla ilerleyebilmek ve aynı zamanda da anne olmak istemek bence bir çılgınlık.

Meme Büyütme Silikon İle Nasıl Yapılır

Bu çılgınlığın içinde yarışan milyonlarca kadın olması da bana her düşündüğümde inanılmaz geliyor.

Peki Meme Büyütme Estetiği ile tüm bunların ne alakası var diyen var mı aranız da bilemiyorum, fakat varsa eğer çok alakalı olduğunu bilmenizde fayda var. Yapılan bir çok araştırma da Erkeklerin eş ve anne adaylarını belirlerken bir çok değerlendirmeyi kendilerinin bile haberi yokken iç güdüsel olarak yaptıkları bilinmektedir. Bu değerlendirmelerin başında doğurganlığın göstergeleri gelmektedir.

Şimdiler de her ne kadar sıfır beden makbul olsa da geçmişi hatırlarsanız kadın dediğin ele gelmeli diye bir kavram vardı ve her zaman balık eti kadınlar beğenilirdi. Aslında bu beğeni şekli hala devam etmektedir. Yani erkeklerin evlenmek için iç güdüsel olarak leğen kemiği biraz geniş kolay doğum yapmaya müsait ( yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı ) doğum sonrası bebeklerini uzun süre sorunsuz emzirebilecek nitelikte memelere sahip 90-60-90 ölçülerin peşinde olduklarını görebilirsiniz.

İş böyle olunca doğal olarak kadınlar gelecek planlarını yaparken bazı kısa yollar kullanmak istemektedirler. Bunu haklı da görüyorum çünkü o kadar bir rekabet var ki bazı ufak oyunlardan hiç te zarar gelmez.

Rekabet dediğimiz de ne rekabeti ya delikli boncuk yer de kalmaz diyenlerden de olabilirsiniz, rekabetin ne kadar güçlü olduğunu ilk elden tecrübe etmiş te.

İş dünyasındaki rekabetten bahsetmek gerekirse maalesef dünya da büyük ölçü de erkek egemenliği bulunmaktadır. O zaman Erkeği biraz ele almak gerekir. Aslında erkek bir taslaktır ilk yaradılmış olmanın avantaj ve dezavantajlarını bünyesinde barındırmaktadır. Kas gücü vardır ama o eski de kalmış bir ihtiyaçtır şimdiler de kas ile yapılmıyor işler. Üreme ihtiyacı ile yanıp kavrulur ama maalesef aslında artık ona da ihtiyaç yoktur dünya 7 milyarı aştı adam gibi üre dimi 24 saat bunu düşünme yani. Şimdiler de ihtiyaç olan kıvrak bir zeka, işle aşkı ayırak bir benlik, özgüven ve hırs. Peki bunlar hangi cinste var sizce?

Evet haklısınız tabiiki de KADIN

Peki kadın bu avantajını nasıl kullanır? Erkek egemenliğini kendi avantajına çevirerek.

meme büyütme nasıl yapılırKadınsılığını kullanarak hem aşk hem de iş hayatında kesinlikle yenilmez olabilir. Bu kadınsılığı en iyi kullanan kadınlar aslında arka plan da dünyayı yönetiyorlar, neden öne çıkıp hedef olsunlar ki arka plan da gayet mutlular.

İşte bu sebeplerden dolayı Meme Büyütme Estetiği oldukça önemli bir hal alıyor. Eğer benim memem gayet büyük diyorsanız meme dikleştirme makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz. Eğer hem büyük hem de dik diyorsanız belki de meme küçültmeye ihtiyacınız var sonuçta altın oran diye bir şey var. Yani size en yakışan en seksi olanı tercih etmelisiniz.

Estetik sektörü ve bilim dünyası o kadar ilerledi ki artık çok ufak bir operasyon ile 20 dk. da inanılmaz başarılı ameliyatlar gerçekleştirilebiliniyor.

Meme Büyütme Ameliyatları ile kadınların özgüvenlerinin güçlenmesi ile aşk ve iş hayatlarında basamakları hızla atlayabiliyorlar.

İş hayatı ile meme büyütmenin ne alakası var mı diyorsunuz? Dedik ya erkek egemenliği var ve 24 saat üremeye odaklanmış durumda işmiş umrunda değil aslında sizce nasıl bir iş arkadaşı ister ya da kimin ile ilerlemek ister? Elbette seksi bir iş arkadaşı ile. Bu seksilik bir paylaşımda bulunmanızı gerektirmez elbette sadece göze güzel görünmek tercih edilmeniz için yeterli olabilir. Elbette bu sadece bizim görüşümüz ve tercihimiz bir çok insan farklı da düşünebilir. Dünya gerçeklerini görmenin faydası olacağını düşünüyoruz.

Silikon ile Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Örneğin ideal meme şeklinin belirlenme konusu. İdeal meme şeklinin belirlenmesi ufak bir oran orantı ile mümkün olabiliyor. Bu da %45 üs kutup %55 alt kutup olarak değerlendiriliyor genellikle. Silikon ile meme büyütme sonrası düşünsenize dolgulu sütyenlere artık elveda diyebilirsiniz. Kariyer ve çocuk planlarını eş zamanlı yapmayı tercih eden iş kdını annelerin doğum ve emzirme sonrası sarkmaları önlemek mümkün olabilmektedir. Ayrıca birbirinden ayrık duran memelerin de birbirine yakınlaştırılması da mümkün olabilir. Yüksek koheziv jel kullanılan son teknoloji silikonlar çok daha dayanıklıdır dalgalanma olasılığı çok daha düşüktür.

Meme Büyütme ile ilgili çok daha detaylı makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Meme Büyütme

meme büyütme

MEME BÜYÜTME ESTETİĞİ


Meme büyütme
operasyonları ülkemizde burun estetiğinden sonra en çok yaptırılan estetik uygulamalardır. Gelişmemiş, küçük ya da doğum sonrası küçülmüş,  göğüs kanseri nedeniyle doku kaybı durumunda memeleri büyüterek estetik bir görünüme kavuşturmak amacıyla yapılır. Bu işlem, göğüs derisinde veya meme başında olası sarkmalar söz konusuysa meme toparlama ya da dikleştirme operasyonlarıyla kombine bir şekilde yapılmaktadır. Meme büyütmede en etkili, uzun ömürlü ve sağlıklı yöntem, implant ya da protez olarak bilinen doğal malzemelerden yapılmış tıbbi silikonların meme dokusunun altına yerleştirilerek sağlanan büyütme işlemidir. Silikon protezlerle meme büyütme estetiği dünyada yaklaşık 60 yıldır uygulanmaktadır. Son zamanlarda meme büyütmede uygulanan bir başka yöntem de vücuttan alınan yağ dokusunun meme içine transferiyle gerçekleşen meme büyütme işlemidir.  

 silikon meme büyütme

Küçük meme, kadının psikolojisini bozuyor

Kadınlık figürü açısından göğüs ölçüleri çok önemlidir. Çünkü kadının, dişi bir varlık olmanın gerektirdiği beden algısının tam olması için büyüklüğünün vücut ile uyumlu, iç kenarlarının dolgun ve kıvrımlı ideal meme formuna sahip olması gerekiyor. Göğüsler, dış görüntü ve bilinçaltında kadınlığı, dişiliğin sembolüdür. Güzel göğüsler, kadının psikolojik sorunlarla başa çıkmasında etken bir rol oynar. Küçük, gelişmemiş, asimetrik göğüsler kadında psikolojik hastalıkları tetiklemektedir.

Küçük göğüslerin zaman içinde kadının psikolojisini olumsuz etkilemesi durumunda özel yaşam ve sosyal hayat alt üst olabiliyor. Maruz kalınan stres doğal olarak bağışıklık sistemini düşürüyor ve vücudu hastalıklara karşı korumakta yetersiz kalabiliyor. Örneğin, kalp-damar hastalıklarının oluşması dahi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca hamile kalamama endişesi, kısırlık, hormonal dengenin bozulması gibi korkular kadının yaşam kalitesini düşürmektedir. Özgüven bunalımı yaşayan kadın, evlenme planını sürekli ertelemek zorunda kalabilmektedir. Evli kadınların özel yaşamında da sorunlara yol açmaktadır. Beğenilmeme kaygısı taşırlar. Kıyafet seçiminde ciddi sıkıntılara yol açar.

Küçük meme oluşumuna yol açan faktörler

Günümüzde ergenlik dönemi çok erken yaşlarda başlamaktadır. Bunun asıl sebebi beslenmede östrojen içeren gıda maddelerinin yoğun olarak bulunması, beslenmenin sağlıksız ve dengesiz olması. Bu durum, memelerdeki gelişim bozukluklarının en önemli sebebi. Erken ergenlik dönemi, kız çocuklarının boylarının kısa olmasına, erken adet görmesine, bedenleriyle uyumsuz çok küçük veya çok büyük göğüs ölçülerine zemin hazırlıyor. Küçük meme oluşumunun ikinci önemli nedeni ailesel yatkınlık, yani genetik faktör. Meme estetiğini bozan üçüncü neden ise, hareketsiz yaşam ve yerçekimidir.

Okumaya devam et “Meme Büyütme”