Meme Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır

Meme Büyütme Estetiği silikol ile ya da çeşitli yöntemler ile mümkün olabilir. Günümüzün kadını bir çok şeyi eş zamanlı olarak yaparak insanlık tarihinin en hırslı cinsi olma yönünde her gün rekor kırmaktadır. Yakışıklı ve zengin bir eş bulmak, yüksek maaşlı bir iş bularak kariyer yolunda hızla ilerleyebilmek ve aynı zamanda da anne olmak istemek bence bir çılgınlık.

Meme Büyütme Silikon İle Nasıl Yapılır

Bu çılgınlığın içinde yarışan milyonlarca kadın olması da bana her düşündüğümde inanılmaz geliyor.

Peki Meme Büyütme Estetiği ile tüm bunların ne alakası var diyen var mı aranız da bilemiyorum, fakat varsa eğer çok alakalı olduğunu bilmenizde fayda var. Yapılan bir çok araştırma da Erkeklerin eş ve anne adaylarını belirlerken bir çok değerlendirmeyi kendilerinin bile haberi yokken iç güdüsel olarak yaptıkları bilinmektedir. Bu değerlendirmelerin başında doğurganlığın göstergeleri gelmektedir.

Şimdiler de her ne kadar sıfır beden makbul olsa da geçmişi hatırlarsanız kadın dediğin ele gelmeli diye bir kavram vardı ve her zaman balık eti kadınlar beğenilirdi. Aslında bu beğeni şekli hala devam etmektedir. Yani erkeklerin evlenmek için iç güdüsel olarak leğen kemiği biraz geniş kolay doğum yapmaya müsait ( yemeğin salçalısı, kadının kalçalısı ) doğum sonrası bebeklerini uzun süre sorunsuz emzirebilecek nitelikte memelere sahip 90-60-90 ölçülerin peşinde olduklarını görebilirsiniz.

İş böyle olunca doğal olarak kadınlar gelecek planlarını yaparken bazı kısa yollar kullanmak istemektedirler. Bunu haklı da görüyorum çünkü o kadar bir rekabet var ki bazı ufak oyunlardan hiç te zarar gelmez.

Rekabet dediğimiz de ne rekabeti ya delikli boncuk yer de kalmaz diyenlerden de olabilirsiniz, rekabetin ne kadar güçlü olduğunu ilk elden tecrübe etmiş te.

İş dünyasındaki rekabetten bahsetmek gerekirse maalesef dünya da büyük ölçü de erkek egemenliği bulunmaktadır. O zaman Erkeği biraz ele almak gerekir. Aslında erkek bir taslaktır ilk yaradılmış olmanın avantaj ve dezavantajlarını bünyesinde barındırmaktadır. Kas gücü vardır ama o eski de kalmış bir ihtiyaçtır şimdiler de kas ile yapılmıyor işler. Üreme ihtiyacı ile yanıp kavrulur ama maalesef aslında artık ona da ihtiyaç yoktur dünya 7 milyarı aştı adam gibi üre dimi 24 saat bunu düşünme yani. Şimdiler de ihtiyaç olan kıvrak bir zeka, işle aşkı ayırak bir benlik, özgüven ve hırs. Peki bunlar hangi cinste var sizce?

Evet haklısınız tabiiki de KADIN

Peki kadın bu avantajını nasıl kullanır? Erkek egemenliğini kendi avantajına çevirerek.

meme büyütme nasıl yapılırKadınsılığını kullanarak hem aşk hem de iş hayatında kesinlikle yenilmez olabilir. Bu kadınsılığı en iyi kullanan kadınlar aslında arka plan da dünyayı yönetiyorlar, neden öne çıkıp hedef olsunlar ki arka plan da gayet mutlular.

İşte bu sebeplerden dolayı Meme Büyütme Estetiği oldukça önemli bir hal alıyor. Eğer benim memem gayet büyük diyorsanız meme dikleştirme makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz. Eğer hem büyük hem de dik diyorsanız belki de meme küçültmeye ihtiyacınız var sonuçta altın oran diye bir şey var. Yani size en yakışan en seksi olanı tercih etmelisiniz.

Estetik sektörü ve bilim dünyası o kadar ilerledi ki artık çok ufak bir operasyon ile 20 dk. da inanılmaz başarılı ameliyatlar gerçekleştirilebiliniyor.

Meme Büyütme Ameliyatları ile kadınların özgüvenlerinin güçlenmesi ile aşk ve iş hayatlarında basamakları hızla atlayabiliyorlar.

İş hayatı ile meme büyütmenin ne alakası var mı diyorsunuz? Dedik ya erkek egemenliği var ve 24 saat üremeye odaklanmış durumda işmiş umrunda değil aslında sizce nasıl bir iş arkadaşı ister ya da kimin ile ilerlemek ister? Elbette seksi bir iş arkadaşı ile. Bu seksilik bir paylaşımda bulunmanızı gerektirmez elbette sadece göze güzel görünmek tercih edilmeniz için yeterli olabilir. Elbette bu sadece bizim görüşümüz ve tercihimiz bir çok insan farklı da düşünebilir. Dünya gerçeklerini görmenin faydası olacağını düşünüyoruz.

Silikon ile Meme Büyütme Nasıl Yapılır?

Örneğin ideal meme şeklinin belirlenme konusu. İdeal meme şeklinin belirlenmesi ufak bir oran orantı ile mümkün olabiliyor. Bu da %45 üs kutup %55 alt kutup olarak değerlendiriliyor genellikle. Silikon ile meme büyütme sonrası düşünsenize dolgulu sütyenlere artık elveda diyebilirsiniz. Kariyer ve çocuk planlarını eş zamanlı yapmayı tercih eden iş kdını annelerin doğum ve emzirme sonrası sarkmaları önlemek mümkün olabilmektedir. Ayrıca birbirinden ayrık duran memelerin de birbirine yakınlaştırılması da mümkün olabilir. Yüksek koheziv jel kullanılan son teknoloji silikonlar çok daha dayanıklıdır dalgalanma olasılığı çok daha düşüktür.

Meme Büyütme ile ilgili çok daha detaylı makaleye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Bir Cevap Yazın