Meme ve Göğüs Büyütme 2017 de Artık Çok Daha Kolay

Meme Büyütme ( Göğüs ) artık 2017 de çok daha kolay yapılmaktadır. Estetik International Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur yağ transferi ile mükemmel göğüsler yaratmak mümkün olduğunu belirtiyor. Tamamen doğal size ait vücudunuzdaki fazla yağların basitçe çekilerek Meme Kas Dokusu altına enjekte edilerek aktarılıp doğal görünümlü istediğiniz ve size yakışan ölçülerde göğüslere kavuşabilirsiniz.

Meme Büyütme operasyonları silikon ile yapılabilir ve çok gelişmiş silikonlar bulunuyor. Fakat Op. Dr. Bülent Cihantimur’un yağ transferi ile meme büyütme operasyonu çok daha kolay ve neredeyse sıfır iz ile başarmak mümkün olabilmektedir.

meme büyütme estetik international

Doğal görünümlü olması çok önemli eğer slikon taktırdığınız belli olursa büyük ihtimal ile tam olarak istediğinizi elde edememiş olacaksınız. Oysaki Yağ Transferi ile Meme Büyütme operasyonu o kadar basit ve hızlı ki istediğiniz görünüme çok hızlı ulaşmanız mümkün olabiliyor.

Eskiden gözle görünür kesiler ile silikon takılarak yapılan meme büyütme operasyonu şimdi neredeyse gözle görülemeyecek kadar ufak bir delikten girilerek yapılmaktadır. Böylece gizliliğinizi sağlamış olursunuz ve arzu ettiğiniz ölçülere kavuşursunuz.

Estetik International da Burun Estetiğinden sonra en çok yapılan estetik operasyonların başında gelen Meme Büyütme operasyonu olduğunu bizim ile paylaştılar. Bu operasyon Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği teknikler ile yapılmakta ve beğenilen sonuçlar alınmaktadır. Bazen hastaların psikolojisi oldukça yıpranmış oluyor. Arzu ettikleri dış görünüme kavuşmak tek istekleri oluyor ve bu tür basit pratik yöntemler ile isteklerine kavuşmaları daha ağrısız ve başarılı sonuçlarla yapılabilmektedir.

Küçük göğüsler genetik olmakla birlikte doğum sonrası sarkan göğüslerin toparlanması da çokça talep edilmektedir. Doğum yapan kadınlar uzun süren emzirme sonrasında memelerin sarkması gibi durumlar ile karşılaşmaktadırlar. Sarkan Memelerin dikleştirilmesi sıkılaştırılması gibi isteklerin en iyi şekilde giderilmesi uygulanan teknikle mümkün olabilmektedir.

Meme Büyütme operasyonu iin artık korkmaya hiç gerek yok, vücudunuzun fazla yağa sahip bir bölgesinden enjektör ile çekilen yağ oldukça fazla işe yaramaktadır. Meme kas dokusunun altına yine enjektör ile aktarılabilen kendi yağ dokunuz çok kısa sürede vücudunuz tarafından benimsenir ve sorunsuz meme büyütme işlemi gerçekleştirilebilinir. Belki bilmiyorsunuz ama eskiden bu cerrahi yöntemle yapıldığında hiç te bu kadar kolay değildi. Şimdilerde ise tahmininizden daha kolay ve hızlıca yapılabilmektedir. Elbette bu konuda oldukça gelişmiş teknikler kullanılıyor artık sağlık sektörü inanılmaz ilerledi ve kişilerin istekleri çok daha kolay yapılabilir bir hale geldi. İmkanlar doğrultusunda bilimi doğru olarak kullandığınızda yapabileceklerinizin sınırı neredeyse yok gibi artık.

Konu biraz uzadı bu sebeple çok daha sağlıklı bir bilgiye ulaşmak için Mutlaka Estetik International ve Op. Dr. Bülent Cihantimur’a ulaşmanızı öneririz.

Kaynak: http://www.burunestetiğiameliyatı.web.tr/meme-buyutme-de-2016-yeni-yontemler-varmi/

Bir Cevap Yazın