Kadınlara Müjde Vajina Estetiği ve Genital Güzelleştirme

Bazı Kadınlar Erken Yaşta Bazı Kadınlar İlerleyen Yaşlar da Vajina Kararması ya da Vajinada Gevşeme veya Vajina da Dudak Sarkması gibi istenmeyen durumlar ile karşılaşabiliyor. İşte Böyle bir sorunu ortadan kaldırmak için Estetik International kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur Vajina Estetiği ile ilgili bir yöntem geliştirdi ve Dünya Plastik Cerrahlar Kongresinde Ödüle Layık bulundu.

Vajina Estetiği

Artık günümüzde kadınlar sadece yüzleri için değil tüm vücutlarını önemsiyor. Hem kariyer hem çocuk yapıyor fakar bazen doğum sonrası vücudunda tercih etmediği değişiklikler olabiliyor ve bundan rahatsızlık duyabiliyor kişi. Böyle bir durumda Vajina da gevşeme olabiliyor. Çok kolay bir yöntem ile kişinin kendi vücudundan alınan yağ dokusu ile vajinaya aktarılan kişinin kendi yağ dokusu ile vajinadaki gevşeme giderilebiliniyor ve Vajina Daraltması kolaylıkla mümkün olabiliyor. Bazen de Vajina da Kararma söz konusu olabiliyor ya da Vajinadaki dudaklar da sarkmalar olabiliyor. Vajina Kararması yine Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği özel bir yöntemle çözüme ulaşırken Vajinadaki Dudakların sarkması lazer ile basit bir kesi yöntemi ile yapılabiliniyor. Sonuç olarak Vajina Estetiği ve Genital Güzelleştirme Hakkında başarılı çalışmalar da yapılıyor önemseniyor.

 

Bu tür imkanlar Kadının kendi kusursuz güzelliği içi sadece basit bir kaç yöntem. Ama elbette buna kafa yormak Dünya’ya tanıtmak hatta bu konu da ödül almak ayrı bir olay büyük bir başarı. Zaten hep hayatımızı değiştiren basit ama etkili yöntemler değilmidir?

Estetik International da kendisi ile görüştüğümüz Op. Dr. Bülent Cihantimur da Vajina Estetiği Hakkında tam olarak bunu anlatıyor. Bazı yöntemler göz önünde ama kimse göremiyor, dikkat etmek önemsemek lazım diyor. Bir çok doktorun geleneksel öğrenilmiş yöntemle ilerlemesi ona kolay geliyor o zor olanı tercih edip araştırma geliştirme yaparak kendi yöntemlerini geliştirmeyi ve Dünya’ya tanıtmayı tercih ediyor. Açıkcası kendisini bir çok takdir ettik ağzımız açık kendisini dinledik ve böyle doktorların var olması bizi umutlandırdı heyecanlandırdı.

Sayın Cihantimur’dan artık önümüzdeki zamanda daha bir çok yenilikçi yöntemler beklentimiz yükseldi ama eminiz bizi yine şaşırtmaya devam edecek. 

Kaynak: http://www.burunestetiğiameliyatı.web.tr/kadinlarda-vajina-estetigi-ve-genital-guzellestirme-hakkinda/

 

Bir Cevap Yazın