Çarpık Bacak Estetiği 2017 Yenilikleri

Çarpık Bacak Estetiği son zamanların favori sorularından biri oldu. İlk bakışta zor bir operasyon algısı oluyor insanda bilmeden, oysa ki oldukça basit bir operasyon çarpık bacak estetiği.

Op. Dr. Bülent Cihantimur Parantez Bacak gibi çarpık bacak estetiği gerektiren operasyonların oldukça hızlı ve başarılı şekilde yaptıklarını bu linkte anlatıyor özellikle kıyafet ya da etek gibi günlük kullanımlı giysilerde kişileri inanılmaz derecede rahatsız eden bu sorunun artık hiç önemsenmeyeceği çünkü kolaylıkla hızla neredeyse ağrısız sızısız kutulmanın mümkün olabileceğini bizlerle paylaşıyor.

Peki bu operasyon nasıl yapılıyor derseniz şaşırtıcı şekilde basit, vücudunuzun basen gibi ya da karın bölgesi gibi fazla miktarda yağ olan bölgenizden, bir miktar yağ alınarak aşağıdaki ihtiyaç duyulan alanlara enjekte ediliyor.

çarpık bacak estetiği

Böylece bacak dışarıdan düz gibi görünüyor. Bilmeden büyük bir ameliyat gerektirecekmiş gibi sanılsada basit bir makyaj ile çarpık bacak estetiği kolaylıkla basit bir yağ transferi ile yapılabiliniyor.

Yaptıranların memnuniyet oranı çok yüksek bizce de eskisinden çok daha görsel olduğu aşikar. Çarpık Bacak Estetiği yaptıranların öncelikli olarak söyledikleri, artık çok daha hızlı giyinip her giydiklerini kendilerine yakıştırmaları ve eski takıntılarından dolayı yaşadıkları depresif günleri geride bıraktıkları doğrultusunda oluyor.

Kendimizi onların yerine koyduğumuzda oldukça sıkıntılı bir durum olduğunu anlamak hiçte zor değil. Düşünsenize güzel bir bayan, önem verdiği bir erkek ile akşam yemeğine çıkacak ya da bir çok eşin olduğu bir partiye gidecek. Pantolon giyiyor ama sanki herkes sadece onun bacaklarındaki çarpıklığa bakacakmış gibi geliyor, etek giyiyor yine olmuyor kişi aynanın karşısında o kadar demoralize olur ki boşa belki de ağlayarak saatler geçirir ve çok mutlu olması gerekirken erkek arkadaşını yanına öz güvensiz ve mutsuz olarak gider.

Oysa ki artık bu basit yağ transferi ile çarpık bacaklardan kurtulmak çok kolay. Hızlı ve neredeyse ağrısız sızısız yapılabildiği için hasta içinde oldukça kolay geçen bir operasyon.

Merak edenler için bir video paylaşmak istedik

Bu videoda da görebileceğiniz gibi oldukça kolay bir estetik operasyon ile kansız ağrısız acısız ve 30 dk gibi kısa bir süre de hasta yıllardır kafasına taktığı sorundan kurtuluyor. Kendisi de oldukça memnun klinikten ayrılıyor, biz de bu operasyonu sizlerle paylaşmak istedik.

Kaynak: http://www.bulentcihantimur.com/estetik/vucut-estetigi/carpik-bacak-estetigi

Bir Cevap Yazın