Burun Estetiği Burun Küçültme

Burun küçültme operasyonu ülkemizde sıklıkla yaptırılan bir estetik işlemdir. Anadolu insanının genellikle iri ve kemikli burun yapısına sahip olması nedeniyle, yüzümüzde en çok şikayet ettiğimiz, beğenmediğimiz organ hangisi diye sorulduğunda, bunun yanıtı burun olmaktadır.

Burun küçültme için yaptırılacak burun estetiğinde ülkemizdeki estetik cerrahi doktorlarının kazandığı tecrübe, bu ameliyatın zorluk ve karmaşıklığının üstesinden gelinmesini sağlamıştır. Herkesin yüz şeklinin farklı olduğu dikkate alındığında, artık kişinin yüzüne özel burun tasarımlarıyla, önceden sık karşılaşılan tek tip (sırtı aynı kavise sahip, burun ucu gereğinden fazla dikleştirilmiş ve burun delikleri önden belirgin olarak görülen) estetik burun sonuçlarının yerini kişinin yüzüyle uyumlu özgün ve doğal burun yapıları almaktadır.  Bu noktada unutulmaması gereken bir konu, burnun estetik ameliyatlı olduğunun anlaşılmaması için doğal bir görünüm kazanmasıdır ki, günümüzde burun küçültme estetiğinde ulaşılan bu başarı çıtası hastanın yüzünü güldürmektedir.

Burun estetiğine aday burun yapıları nasıldır?

Burnun doğal bir uyum içinde olması estetik hatlara sahip olması gerekmektedir. Aşağıda belirttiğimiz burun estetiği olmaya uygun kriterleri taşıyıp taşımadığınızı, aynaya bakarak rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Okumaya devam et “Burun Estetiği Burun Küçültme”

Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları

 

Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları

Burun Estetiği büyük olarak burun, kozmetik cerrahi kemik yapısı, insanlar genellikle Anadolu’da yaşıyor çünkü (Anadolu) oluşturuldu. Özellikle genç kuşak yüksek talep. Her zaman, fiziksel, psikolojik, Şek rolünün ön planda karşısında ülkemiz. Yüz, burun merkezi civarında. Geniş burun kemiği, yüz ifadeleri kurumları, negatif takıntı arka plana itti olmuştur olabilir.

Burun Estetiği , sen belirlemek istediğiniz

Bu çalışmanın amacı, burun yapısı Burun Estetiği Fiyatları belirli bir kişinin yüzüne yayınlanabilir. İki farklı cerrahi rinoplasti için nasıl başvurulur. Birincisi, ikincisi teknoloji açın. Kesik açık ve burun, ince burun işleminin alt parçası. Cerrahi veya burun belirtileri olmadan NA burnu veya teknolojinin görünen kısmının dışında,. Çoğu burun, burun düzeltme ve kalibrasyon ucu kullanın. Burunda Estetik Plastik Cerrahi, bu süreç çoğu zaman tercih edilir. Burun hassas konularda yeni bir form olan hastalarda sağlamak. Profesyonel kozmetik plastik cerrahi hastalarda, istenilen yöne olan hastalarda, bu hasta için başarılı bir sonuç için çok önemlidir.

Okumaya devam et “Burun Estetiği ve Burun Estetiği Fiyatları”